Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
İş Arama Konusunda Yardimci oluyor Musunuz? İş Garantisi Veriyor Musunuz?
Almanya Göcmenlik ( AG) , HR Recruiting olarak Avrupa capinda calismaktadir. Almanya'daki Recruiting firmalari ile de sizin CV lerinizi paylasmaktayiz.Almanya capinda uzman oldugunuz iş pozisyonlarini , sizlerle paylaşiyor veya sizin yerinize basvurunuzu gerceklestiriyoruz.Satin alinan pakete göre verilen hizmetler degisiklik gösterebilir. Biz sizleri sürece en iyi ve hızlı bir şekilde hazırlayıp hızlı sonuç almanız için çalışmaktayız. İş başvuru dosyanız hazırlanırken ilgili firma ve yetkili kurumlarına sizin adınıza başvuru yapmakta ve sizin adınıza iletişime geçmekteyiz. Bunun için avrupa capindaki uzman ekip sizin için eyalet istihdam ofisleri temsilcileri ile koordineli bir şekilde çalışmaktadır.
Başvuru için istenen şartlar nelerdir?
Başvuru için bir yükseköğretim diplomasına, iyi seviyede ingilizce veya almanca yeterliliğine, iş tecrübesine sahip olunması gerekiyor. Diploması olmayan meslek sahipleri de vizeye başvurmadan mesleki belgelerinin almanyada denkliğini yaptırmaları ve en az B2 seviye almanca sertifika sahibi olmaları suretiyle iş arama vizesi alabilecektir. İşçi alımı sürecine hazırlanmak için bir an önce şartları tam olarak öğrenip Alman hükümetinin işçi adaylarından talep ettiği yeterlilikleri yerine getirmeniz gerekiyor. Sizler için hazırladığımız paketlerden sizi bu sürece adım adım hazırlayacaktır. Dosyanızı hazırlamanız ortalama 2-3 ay sürecektir. Vakit kaybetmeden kaydolup hazırlıklarınızı tamamlamanız iyi olacaktır. Almanya tüm dünyadan işgücü alacağı için belirli bir sayıdan sonra yasa kapsamında işçi alımını durduracaktır.
Hızlı Bilgi Almak İstiyorum? Ne Yapmalıyım?
Uzmanlarimiz yüzlerce e-postaya cevap vermekte zorlanmaktadır. Bu nedenle web sitemizdeki bilgileri inceleyebilir veya hızlı bilgi alabilmeniz için ücretli uzmana sor bölümünden randevu alabilirsiniz. Sorularınızı mail ile ilettikten sonra uzmanımız 24 saat içerisinde mailinizi cevaplar ve size iletişim numarası göndererek 40 dk’lık telefon görüşmesi de yapar.Durumunuz ile ilgili ekstra arastirilmasi gerekli durum varsa ek zaman gerekebilir. Uzmana Danis paketini lütfen satin aliniz.
Üniversite Diploması Olmayanlar Başvuru Yapabilecek Mi?
Evet. Yeni çıkarılan kanunla diploma şartı kaldırıldı fakat başvuru için bir mesleğinizin olması ve bu mesleğinizi yetkili kurumlardan belgelemeniz istenmektedir. Mesleki belgenizin olması istenen en önemli şartlardan biridir. Üniversite diploması ve bölümleri ile ilgili iş tecrübesi olanlar çok daha avantajlı olacaklardır.
Gereken Evrak Listesi Verilecek Mi?
Evrak listesi standart evrak ve belgeler dışında kişiye özel belgelerin de hazırlanması gerekmektedir. Bu konuda uzmanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Dosyanızda evraklarınızın tam ve eksiksiz olması başvuru sürecinizi daha hızlı başlatır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın