Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Almanya Göçmenlik Kimdir ?

Almanya Göçmenlik bir İzmir 35 LTD. markası ve projesidir.Almanya’dan Bulgaristan’a, Brazilya’dan Hindistan’a kadar tüm Dünya'da Recruiting (Kariyer Uzmanlığı), Eğitim ve Vize işlemlerinde başvuru sahiplerine en hızlı, doğru ve güvenilir şekilde rehber olmayı hedefleyen bir firmadır. Avrupa ve Almanya'da ki, Prosedürlere ve Bürokratik süreçlere tüm eyaletlerde hakim uzman ekibi ile başvurunuzu en uygun şekilde dosyanızı hazırlayıp akredite kurum veya firmalara yönlendirmektedir.Şirketimizin merkezi Bulgaristan'ın başkenti olan Sofya şehrindedir.


AlmanyaGöçmenlik (AG), dünya vatandaşları için hayat değiştiren iş arama, eğitim ve vize hizmeti sunar.10 yılı aşkın bir zamandır her yaş millet ve kökenden insana özgüven ve özgürlük kazandirmayi misyon edindik.

Misyonumuz

Almanya için Recruiting sektöründeki sıkıntı ve sınırları ortadan kaldırmayı hedefleyerek, kurumsal bir yapı altında, yetkili birimlerle işbirliği içerisinde, konsoloslukların belirlediği çerçevede hizmet vermektir. Müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz denklik, vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. 

Vizyonumuz

Seçkin müşterilerimizi teknik ve ahlaki boyutta en iyi şekilde temsil ederek kurumsal ve lider Almanya'ya insan kaynakları servisi ünvanını korumak.

 

 

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Ekibimizin Uzman olduğu Konularda ki Başarı Oranları
Almanya Göçmenlik Danışmanlığı %95
Almanya'da İş Arama ve Yerleştirme %85
Almanya'da Çalişma,Oturum İşlemleri ve BlueCard Vizeleri %90
Eğitim Danişmanliği ve Vizeleri %98
Almanya'da Diploma Denkliği Ve Tercüme Hizmetleri %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın